poniedziałek, 24 luty 2014 19:43

SWP ma nowy Statut

Napisane przez 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia pragnę Wam jeszcze raz bardzo podziękować za tak liczne uczestnictwo w niedzielnym Walnym Zebraniu Członków SWP. Osiągnięcie wymaganego kworum umożliwiło nam przyjęcie nowego Statutu, co otwiera drogę do dalszego rozwoju naszej organizacji. Dzięki Waszemu poczuciu odpowiedzialności nasze Stowarzyszenie uniknęło organizacyjnej zapaści. Został uzupełniony skład Zarządu, co daje nadzieję na efektywną pracę dla dalszego budowania i tak już wysokiej marki naszego Stowarzyszenia. Uzyskując tak wysokie Wasze poparcie, obiecujemy sumiennie pracować dla naszego wspólnego dobra i dla dalszego rozwoju podkarpackiego i polskiego winiarstwa.


                        z winiarskim pozdrowieniem

prezes SWP Roman Myśliwiec   

Czytany 2786 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 luty 2014 19:48