środa, 15 maj 2013 00:00

Galicyjski Konkurs Win

Napisane przez 

20-21 czerwca na Zamku w Łańcucie odbędzie się III Galicyjski Konkurs Win. W tym roku konkurs będzie miał formułę międzynarodową. Do jury konkursu zasiądzie 9 sędziów zagranicznych ze Słowacji, Węgier i Czech oraz 6 polskich. Wszystkich szczegółów na temat konkursu można się dowiedzieć na stronie: www.galicjavitis.pl Dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie, są również poniżej w załączniku.

Podaję najbardziej istotne informacje na temat Konkursu:

- zgłaszając wina na Konkurs najwygodniej skorzystać z formularza elektronicznego znajdującego się na stronie: http://www.galicjavitis.pl/zgloszenie.html

Można też pobrać formularz ze strony w formacie pdf lub xls i po wypełnieniu go wysłać w załączniku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- zgłoszenia wina należy nadsyłać w terminie do 10 czerwca 2013,

- adres wysyłki win: Wojciech Zięba, 37-100 Łańcut, ul. Zamkowa 1, tel. +48 692 128 100,

- każda z próbek wina powinna składać się z 3 butelek, liczba próbek nie jest ograniczona, udział w konkursie jest bezpłatny. Wszystkie pozostałe informacje są na stronie: www.galicjavitis.pl

W dniach 22 i 23 czerwca odbędzie się również w Rzeszowie Galicyjski Festiwal Win - info na stronie www.galicjavitis.pl

Uwaga! Dodatkową okazją do zdobycia medali na konkursie międzynarodowym będzie także konkurs MUVINA w Preszowie (Słowacja). Od kilku lat polskie wina zdobywają regularnie na tym konkursie medale, warto więc spróbować także w tym roku. W tym roku udało się wynegocjować zniżkę w opłacie konkursowej dla polskich winiarzy - 30 euro za każdą próbkę (6 butelek). Win nie trzeba win wysyłać za granicę, wystarczy dostarczyć lub wysłać na mój adres do 10 czerwca - zawiozę je osobiście na konkurs. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wina, który wraz z regulaminem konkursu jest poniżej w załączniku.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Czytany 3198 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 maj 2013 16:15